Zprávy se světa MMA, Česká a zahraniční scéna bojovníků, Eventy turnajů,Informace Z Oktagonu, UFC, BELLATORU, RFA i clash of the stars.

Zmrzačení Soukupa, Barrandov hledá náhradní program bez šéfa.Jaromír Soukup: Co kdyby dostal v Clash of the Stars výprask?

Co kdyby se náhodou stalo, že podnikatel Jaromír Soukup (54) dostane v Clash of the Stars neuvěřitelnou nakládačku? Tato otázka trápí mnoho lidí, kteří mají s tímto případem něco společného. Mnoho lidí si myslí, že majetní lidé, jako je Jaromír Soukup, jsou schopni si zajistit výhru, i když to může být nečestným způsobem. To ovšem neznamená, že si spoluvlastníci TV Barrandov, včetně Jana Čermáka ze společnosti Servis 24, nedělají starosti. Jsou připraveni i na extrémní varianty, včetně možnosti, že skončí s poraněním mozku v nemocnici.

Generální ředitelka S24 holding a výkonná ředitelka Médea, Empresa Média a TV Barrandov, Andrea Geyer, uvedla, že budou fandit panu Soukupovi a věří, že zápas bude úspěšný. Ale zároveň tvrdí, že jsou připraveni na případné následky. Změny programu a náhradní moderátory jsou připraveny v případě potřeby.

V každém případě, ať už Soukup skončí jakkoli, stanice TV Barrandov bude stále fungovat. To však může být pro psychiku samotného Soukupa stresující a nepříjemné vědět, že jeho nepřítomnost nemusí pro společnost znamenat žádné problémy. A v případě jeho nepřítomnosti by se televizní program neprojevil žádnými výraznými změnami.